OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 26.10.2010 08:23:30 

GRISSOM SIRI Biely Démon

dorastenec

                              Tak dnes som to asi "trošku" viac prehnal ....... ( 16.10.2008)

dnes panička varila obed a ja som sa trošku nudil,tak som sa išiel pozrieť do detskej izby.Vyliezol som si na Livinkinu postel ( tam mi je najlepšie) a ako som tak začal hrabať,ani sám neviem ako ,podarilo sa mi rozopať zips na madraci.A veľmi sa mi zapáčilo,keď sa mi to pod pazúrikmi začalo všetko trhať na malé kúsočky.Len paničke sa zdalo,že som akosi dlho ticho a kde som a išla ma skontrolovať.A to bola veľká chyba.Ani som si nevšimol,že je kolo mňa toľlko bordelu.Ale to bolo kriku.Aj som dostal.Len som smutne pozeral za mojou prácou a musel som opustiť detskú.Ale musím sa priznať,že potom som bol takí dobručký.Asi sa na mna aj dosť hnevalli :-(( , ale za pokus to stálo.Nuž čo idem do puberty a asi si na takéto moje úlezy budú musieť zvykať.

                                                                      
                                                ... a majú po nabíjačke...      ( 22.10.2008 )ja naozaj nechápem čo som také urobil ?!? dnes keď panička si robila svoju prácu,tak som sa išiel hrať .No nie že by som mal málo hračiek,ale toto ma naozaj zaujalo.Pekné pevné šnórky v niečom zastrčené.Tak som to pekne oddelil od toho čo bolo niekde zasunuté ( v zástrčke ) a dal som sa do práce.Totiž som sa rozhodol,že to rozdelím na niekoľko kúskov.Asi som bol moc dobrý a dlho po tichu,lebo sa to paničke nezdalo ( zase ) a išla ma skontrolovať čo robím.No to teda bolo kriku a pritom som nechápal čo som také urobil.A vôbec prečo to vyhodili do koša?Veď som sa s tým mohol ešte hrať .No čo , tak som úplne rozkúsal nabíjačku na mobil,na pár malých kúskov a ten mobil,sa aj tak nenabil,veď tam nešla elektrika,to som totiž oddelil ako prvé.No proste som dobrý,že?

                                       
                                                             ...no ešte to nejde ...              ( 23.10.2008 )


keď sa vonku venčím,tak sledujem starších psíkov ako to oni vlasne cikajú? Tak mi to nedalo a dnes som sa to tiež pokúsil.Ako som cikal tak som si na to spomenul a zdvihol som zadnú lapku,len som sa akosi neudržal na troch lapkách ,tak som to vzdal.No nejde to ešte ,ale ja sa to určite naučím...


                                                     

                                              ... nepoučím sa ...        ( 30.10.2008)


Tak to teraz trošku zhrnien.Tie nabíjačky boli tri    , šnúra z domáceho kina-reprák,, 2 lampy,plyšový tigrík,to je pár vecí,ktoré som stihol zlikvidovať.Ale včera som už cikal,ako veľký chlapec,no konečne sa to podarilo.Aj som bol na seba patrične hrdý.No rastiem a tá puberta robí tuším svoje  .                                                                            

                                                    ... a čo teraz...???      ( 14.11.2008)


No a mám za sebou poslednú výstavu v tomto roku a zároveň aj poslednú výstavu v doraste( pozri výstavy ) . Myslím,že som na tom celkom slušne veď som mal všetko VN 1 .Teraz si do konca roku trochu odpočiniem a v januári idem do triedy mladých.   Hneď 9.1.2009 ideme do Olomouca na národnú výstavu a to tam budem určite najmladší :-( , lebo budem iba tri dni patriť do tejto kategórie.Budem  sa musieť trošku pousilovať,aby mali so mňa radosť. Veď ja viem byť aj dobrý Grissomko .                                                                              .... mám kamaráta     ( 26.11.2008 )
 
no to som rád,že mám kamaráta.V sobotu 22.11.2008  prišiel na našu ulicu ,vlastne len o dva vchody ďalej môj nový kamarát.Volá sa Leny a čuduj sa svete je z tej istej chovnej stanice ako ja,No to je super,moc sa teším ako sa budeme spolu chodiť von venčiť,naše paničky sú kamarátky,to znamená že budeme veľa spolu.Ako vidíte už trénuje na výstavu.Má 4 mesiace a je zlatučný.No hlavne konečne je niekto aj mladší a menší odo mna  .